פרסום אתרים בגוגל

החברה המובילה לפרסום ממון בגוגל לעסקים בעמק יזרעאל.

 

לפני שנעזור לפרסם את העסק שלכם בגוגל, נבין מושגי יסוד בנושא.

מה זה PPC? או, למה מתכוונים שאומרים שיווק ממומן?

מלבד קידום האתר באופן אורגני, ישנה אפשרות לקידום האתר שלכם באופן ממומן.

למה הכוונה?

קידום ממומן מכונה גם פרסום במנועי חיפוש או PPC, על שם מודל התשלום הנפוץ ביותר בו, Pay Per Click, שמשמעותו היא שהמפרסם משלם רק על המודעות שהוקלקו.


זה למעשה ערוץ שיווק באינטרנט שמטרתו להגביר את התנועה הנכנסת לאתר שלכם ממנועי החיפוש דרך פרסום ברשתות הפרסום של מנועי החיפוש המובילים (כמו גוגל) אך בשונה מקידום אורגני בגוגל, קידום ממומן מכוון לתוצאות החיפוש הממומנות של מנועי החיפוש.

איך זה עובד?

הכי פשוט לדמיין את הפלטפומה הזאת כסוג של מכרז פומבי, בו ערכה הכספי של מילת המפתח יקבע לפי מידת הפופולריות שלה, והמפרסמים מתחרים זה בזה על דירוג בתוצאות החיפוש.

לכן, לפי היגיון זה, ככל שמילת החיפוש שלנו תהיה פופולרית יותר כך מחירה יהיה גבוה יותר.

ppc1
ppc2

אבל רגע, יש לנו כבר קידום אורגני מעולה, למה לנו לשלם בנוסף לקידום ממומן?

קידום אתרים אורגני הינו קריטי, בלי פעילות SEO שוטפת וטיוב האתר באמצעות תחזוקה טכנית ובניית קישורים ונוכחות באתרים אחרים – האתר שלכם פשוט לא יימצא בתוצאות החיפוש.

והלכה למעשה יפגע בכל ניסיון לקידום אתר גם באופן ממומן.

אז למה בכל זאת לשלם על קמפיין ממומן?

לקידום ממומן יש כמה יתרונות, ואפשר ללמוד מהקמפיינים הממומנים איך לשפר את אסטרטגיית הקידום האורגני. היתרון העקרי הוא בראש ובראשונה תוצאות מיידיות, והגדלת נפח הגלישה לאתר שלכם.

כך שבניגוד לקידום אתרים אורגני שמטבעו הוא השקעה ארוכת-טווח, קידום ממומן מאפשר לראות תוצאות מיידיות גם במיקומים וגם בהמרות.

אפשר אפילו להגיע לראש תוצאות החיפוש הממומנות המופיעות מעל לתוצאות האורגניות דרך פרסום במנועי החיפוש מיד אחרי שהקמפיין עולה לאוויר.

מוכנים?

רוצים לבנות או לקדם אתר?

השאירו לנו פרטים וצוות המקצוענים שלנו יעשה בשבילכם את כל השאר